Moss på Twitter!


Moss Fotballklubb - @MossFK1906
Kråkevingen - @Kraakevingen

 

Nåværende spillere og ledere
Markus Grønstad (2011-) – @greensta20
Thomas Klaussen (2009-) - @TKlaussen
Emanuel Nii Ashitey Amarh (2013-) - @jungelgutt
Jorge Rodriguez (2013-) - @jorgeram1986
Jesper Frydenlund Andersen (2012-) - @JesperFA11
Mathias Engebretsen (2013-) - @elmathii23

 

Juniorspillere
Henrik Stokkebø - @HenrikStokkeb
Aleksander Andersen - @AleksanderBraun
Ole-Vinjar Egeland - @olevinjar
Ulrik Steen - @Ulrlksteen
Dennis Enerhaugen - @deninhoae
Erik-André Kristiansen - @ErikAndrK
Thomas Måleng - @tmaaleng
Kasper Vestøl - @Kasper_Fretx
Preben Andersen - ‏@Prebinho
Andreas Eriksen - @Lfc95Andreas
Erik Varg Kaldheim - @VargKaldheim
Sondre Roos - @sondreroos

 

Tidligere spillere og ledere
Joachim Walltin (2004-2005), Forbundsleder NISO - @jwalltin
Thomas Myhre (1991-1992), Betsson Norge - @thmyhre
Amin Aksar (2003-2008), SK Brann - @AskarAmin
Petter Furuseth (2012), Eik-Tønsberg - @petterfuruseth
Frode Larsen (2009), Follo - @FrodeLarsen27
Niklas Heia (2009-2012), Studier - @nikheia
Patrice Bernier (2003-2004), Montreal Impact - @pbernier10
Per Morten Kristiansen (2000-2005), FK Haugesund - @pmkristiansen81
Tor Thodesen (Hovedtrener 2011-2012), Juniormanager Baniyas FC - @ThodesenTor
Steffen Nystrøm (2005-2007), Free transfer - @NystrmSteffen
Tom Reidar Haraldsen (2003-2006, 2010) Studier - @TomReidar80
Neil Masteres (2001-2002), Spillerutvikler - @NeilBMasters
Krister Wemberg (2009-2010) Molde/Bryne - @wembo21
Jan Are Klaussen (2010), Frøya - @JAKlaussen
Michael Frank (Hovedtrener 2011), Follo - @mickeyman48
Vidar Martinsen (2002-2006), Fredrikstad - ‏ @VidaVidar

 

Kråkevingen personligheter
Maiby - @MonicaOlsen
Halvis - @ryggegutten
Sindre - ‏ @sindrevenstre
Kentis - @kentoivind
Bukowski - @mudshark69
Hallow - @JSyverud
Olli Isoaho - @Vikentweet
Hjælmen - @TorjusHjlmn
Barbossa - @NorwegianDoctor
Øreåsen - @Oystein_David
Tommy - @Tommy_Chr
Mini-Hjælm - @nilsbakken
Bjørg - @Mari_Tove
Iggy - @mosseiggy
Kråkebyens sønn - @Miljoarbeidern

 

Andre organisasjoner i Moss-regionen
Moss Hockey - @MossHockey
Moss Shields - @MossShields
C-laget - @CLaget
Kråkene Broken Wings - @mossbrokenwings
Kråkereiret Rockclub @kraakereiret
Rygge IL - @Rygge_IL98
Visit Moss - @visitmoss

 

Andre personligheter fra/i Moss
Mattias Mellquist – Bestsafe, tidligere Moss Dagblad - @Betsafemattias
Rolf-Ivar Buerengen - Sempro, tidligere redaktør i Radio Moss - @rolfivar
Knut Arne Hansen – NetCom-Arne. Tidligere MA og MD. Nå VG - @KnutArneHansen
Sigrid Holmsen – Digitalredaktør i Moss Avis - @Sigrid_H
Arne-Petter Lorentzen – Tidligere fotograf for MD. Se og Hør - @APstreker
Tage Pettersen – Ordfører i Moss - @tagep
Erlend Wiborg – Stortingsrepresentant for FrP - @erlendwiborg
Sindre W. Mork – Gruppeleder Moss Venstre - @sindrevenstre
Amund Lutnæs – Tidligere fotballkommentator for Radio Moss, nå CMORE - @AmundIL
Espen Torgersen – Tidl. Radio Moss, TVØstfold, Moss FK-TV. NRK - @Espen_Torgersen
Jim André Bergsted – Fra Øreåsen, UseMe og Cars & Calories - @JimCalories
Leif A. Strømme – Programleder Radio Prime Moss - @LeifStromme
Patrik Eian Fjeldstad – Produsent for VGTV - @patrikf
Anne Bramo – Varaordfører i Moss - @AnneBramo
Lars Oddvar Fjeldvang – Tidligere hovedtrener for Moss Hockey - @Loffen44
Eyvind Brynildsen – Rallyfører fra Moss med hjerte i Moss Fotballklubb - @E_Brynildsen
Ulf Leirstein – Stortingsrepresentant for FrP - @ulfleirstein
Niklas Baarli – Programleder Verdens Rikeste Land på NRK P3 - @niklasbaarli
Nicklas Knudsen – Håndballspiller for HK Herulf Moss - @knudsen_44
Simen Holm – Tidligere HK Herulf Moss. Nøtterøy - @HolmSimen
Joakim Bekkåsen – Journalist i Moss Avis - @bekkis1991
Christer Torjussen – ”Skal vi danse-Christer”. Mest kjent som komiker - @torjussen
Johan Björklund – Spiller hockey for Moss Hockey - @bjorklundjohan
Ken Wasenius-Nilsen – Programleder for NRK P3 - @kenwasenius
Mads Østberg – Rallykjører fra Moss - @MadsOstberg

 

Lokale medier
Radio Prime Moss – @RadioPrimeMoss
Mediehuset Moss Avis - @mossavis

 

Verdt å følge!
Josimar – Fotballmagasin- ‏ @JosimarFotball
Fotballsonen – Fotballportal på nett. Av fans. - @Fotballsonen

 

Noen som mangler? Kontakt oss på twitter: @Kraakevingen